3 Adımda Facebook Arkadaş Listenizdeki Değişiklikleri Takip Edin
Giriş Yapın > Arkadaş Listenizi İndirin > Silenleri ve Yeni Ekleyenleri Öğrenin

Uygulamayı Facebook'ta Paylaş

'Beni Kim Silmiş' Nedir? Ne İşe Yarar?

'Beni Kim Silmiş' uygulaması, kullanıcıların listelerinden silinen ve listelerine yeni eklenen kişilerin takibini yapabilmesini sağlayan bir facebook uygulamasıdır. Uygulamanın yeni sürümü sayesinde, kullanıcı ile ilgili hiçbir bilgi AtasoyWeb sunucusu üzerinde tutulmamaktadır. Listeler şifrelenerek kullanıcıya yollanmakta ve kullanıcıdan bu bilgileri saklaması istenmektedir.

Geçmişe Dönük Kontroller

Ne bu uygulama, ne de başka bir uygulama, Facebook'ta geçmişe dönük liste kontrolleri yapamaz. Uygulamadan, daha önce silinen arkadaşların tespitini yapması beklenmemelidir. Kullanıcı ancak uygulamayı kullanıldıktan sonra listesinde meydana gelen değişiklikleri izleyebilir.

İlk Ziyaret

Uygulamayı ilk defa ziyaret eden kullanıcıya arkadaş listesi ile ilgili bilgileri barındıran şifreli bir dosya verilir. Uygulamayı ilk defa kullanan kullanıcılar, listelerindeki değişiklikleri izleyebildikleri 3. adıma geçemez.

Değişiklikleri İzleme

Uygulama ile listesini içeren dosyayı alan kullanıcı, belli bir süre sonra tekrar giriş yapıp listesindeki değişiklikleri görmek istediğinde, kendisine daha önce verilmiş olan dosyayı sayfaya gösterir. Daha sonra son adıma geçilir ve uygulama meydana gelen değişiklikleri kullanıcıya bildirir.

Şifrelenmiş Liste

Liste, kullanıcılara şifrelenerek aal uzantılı bir dosya halinde gönderilir. Şifreli dosyalar sadece ait oldukları kullanıcının hesabı ile giriş yapıldığında çözümlenebilir. Şifreli dosyada, tarih bilgisi, listenin sahibinin Facebook IDsi, tam adı ve arkadaş listesi bulunur.

Kısıtlamalar

• Uygulama, arkadaş sayısı 1000'i geçen kullanıcılara hizmet vermemektedir.

• Kabul edilecek dosya boyutu 40960 bayt (40KB) ile sınırlandırılmıştır.

• Kullanıcının kişi listesinde, uygulama kullanılmadan önce meydana gelmiş olan değişiklikler kontrol edilemez.