Bir bilgisayar mühendisi için programlama dili, öğrendiklerini sınadığı, deneyler yaptığı bir laboratuardır ve mühendisler deneylerini, kestiremedikleri sonuçları gözlemlemek için değil, öngördükleri sonuçları doğrulamak için yapar...

Sınav Sonuçlarını ve Cevap Kağıtlarını Görüntüleme

Sınav sonuçlarınızı, yanıtlarınızı işaretlediğiniz formları ve cevap anahtarını görüntülemek için TAY uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

İskenderun Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi iseniz, bazı sınavlarınızın sonuçlarını öğrenmek ve kağıdınızı görüntülemek için TAY uygulamasının web arayüzüne giriş yapabilirsiniz. Şifreniz TC kimlik numaranızdır. Aşağıdaki açıklamaları okuduktan sonra giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonradan kayıt yaptıran (DGS ek yerleştirme veya yatay geçiş ile gelen) öğrencilerin bilgileri yüklenmemiştir.

Eğer "Cevap formunun görüntüsü yüklenmedi" ibaresi ile karşılaşırsanız, formunuz düzgün kodlanmadığı için okunamamış ve notunuz elle girilmiş demektir.

Giriş yaptıktan sonra, yoklama listesinden notunu görüntülemek istediğiniz derse tıklayıp aşağıda örneklendiği gibi notunuzu, cevaplarınızı işaretlediğiniz formu ve cevap anahtarlarını görüntüleyebilirsiniz.

Burada yer alan sonuçlar bilgilendirme amaçlıdır. Burada bir yanlışlık olması durumunda öğrenci otomasyonundaki notunuz geçerlidir.

Cevap formu görüntüleme ekranı örneği:
TAY ile cevap kağıdını görüntüleme
Sayfayı
Yayın tarihi: 10 Ocak 2017 Salı, 22:19
Anahtar kelimeler: yoklama görüntüleme, not görüntüleme, cevap kağıtlarını görüntüleme, kano

Yorum Gönder

 
Yorumunuzu -1. yoruma yanıt olarak gönderiyorsunuz. Yanıtlamayı iptal etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Onaylanmış yorum bulunmuyor.
 
 
Sayfa 37 sorgu ile 0.006 saniyede oluşturuldu.
Atasoy Blog v4 © 2008-2018 Hüseyin Atasoy