Bir bilgisayar mühendisi için programlama dili, öğrendiklerini sınadığı, deneyler yaptığı bir laboratuardır ve mühendisler deneylerini, kestiremedikleri sonuçları gözlemlemek için değil, öngördükleri sonuçları doğrulamak için yapar...

Facebook Popülariteniz

Bu uygulama yardımıyla facebooktaki paylaşımlarınızı en çok kimlerin beğendiğini, en beğenilen, en çok yorum alan paylaşımlarınızı görüntüleyebilir, gönderilerinizin popülaritesini ölçebilirsiniz.
Facebook popülarite uygulaması

Uygulama: Facebook Popülariteniz

Uygulama yardımıyla facebookta son zamanlarda yaptığınız paylaşımlara en çok tepki veren, paylaşımlarınızı en çok beğenen, onlara yorum yazan en aktif arkadaşlarınızı görüntüleyebilir, gönderilerinizin popülaritesini ölçebilirsiniz. Uygulamayı hemen kullanmaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Facebook popülarite uygulaması, gönderi örneği

Uygulama kesinlikle spam mesaj veya gönderi yayınlamaz ve hiçbir veriyi kayıt altında tutmaz. İstemeniz halinde, sonuçları duvarınıza yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterilen formatta yayınlatabilirsiniz.

Sayfayı
Yayın tarihi: 23 Haziran 2012 Cumartesi, 15:12
Anahtar kelimeler: facebook popülaritesi, paylaşımlarımı kimler takip ediyor, en aktif arkadaşlarım, facebook popülarite puanı

Yorum Gönder

 
Yorumunuzu -1. yoruma yanıt olarak gönderiyorsunuz. Yanıtlamayı iptal etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Onaylanmış yorum bulunmuyor.
 
 
Sayfa 37 sorgu ile 0.021 saniyede oluşturuldu.
Atasoy Blog v4 © 2008-2019 Hüseyin Atasoy